Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki? Logic level (5V)...

Valaki? Logic level (5V) MOSFETet keresek de az istenért sem találok a neten. Maximum 1A,5V motor lesz vele hajtva. H-Bridge, P és N, összesen négy darab kell.

Figyelt kérdés
Valami általános (for common use) kell, nem speciális horror összegért. Hobbielektronikásoktól kérdezem: Típusszámok? Még jobb ha tapasztalat is van H-bridge -vel valakinek.

#motor #híd #h-bridge
2019. dec. 5. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia, kérdezd meg u.ezt a www.hobbielektronika.hu-n.
2019. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
2019. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-> Az lesz majd, de az ötleteket ide is várom.

2-> L298N IC-t direkt ki akarom zárni, itt most nem megyek bele, hogy mért.

2019. dec. 5. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon értem a problémát:

[link]

2019. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezzel a kínai Alival az a gond, hogy még 80%-ban sem lehet eredeti komponenseket venni!

Texas Instruments, ST Electronics alkatrészek kellenek, nem hamisítványok. Kína zöme silány hamisítványt gyárt. Ezzel már párszor megszívtam, köszönöm többet nem kérek belőlük.

Magyarország online piactere sajnos az kínai Ali, nem az Ebay...


Az ilyen filléres ICkkel az a konkrét gondom, hogy olyan funkciók vannak bennük ami nekem nem kell, ami meg kell az nincs bennük (vagy más kategória és drágább...). MOSFET a jó út nekem.

2019. dec. 6. 01:00
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak hamisítványok is, főleg a kurrens cikkeket szeretik hamisítani.

De ezt nem nagyon tudom elmagyarázni, több évtizednyi tapasztalat után miből ismerem fel a jót, mégis ez így van.

Nagyon jó dolgokat lehet Kínából rendelni, csak rá kell érezni a minőségre, illetve utána a kézhez kapott alkatrészeken is felismerni, hogy mi a jó.

Mindamellett a linket csak példának szántam. Láthatsz típusokat, azokat rendelheted máshonnan is, ahogy tetszik.

2019. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
farnell.com mouser.com nagyon jó keresője van mindkettőnek. Megrendeled max. 2 nap és ittvan a cucc.
2020. jan. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!