Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a MobilExpo.hu-val?

Figyelt kérdés
2019 decemberig bezáróan nagyon jó értékeléseik vannak, azonban az utóbbi pár napban kapnak nagyon rossz értékeléseket, hogy nincs kommunikáció és nem kapják meg a vásárlók a termékeket (nálam szintúgy ez a történet). Más valaki aki így járt velük?

#vásárlás #webshop #MobilExpo.hu
2019. dec. 12. 17:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én is rendeltem a MobilExpotól, de szerencsére nem küldtem el a pénzt.A fiam próbált a pénz utalása előtt nyomozni a cég után.Remélem elkapják majd a csalókat.
2019. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dike1985 válasza:

2019.12.02-én én is innen rendeltem az árukeresőn keresztül, amiben eddig még nem csalódtam!



A Mobilexpo honlapján beírt futárcéget a mai nap folyamán (16-án) felhívtam , miután kicsenget az első mondata az volt az automatának, hogy a Mobilexpo.hu-val ők nem állnak szerződésben stb.


Én is elkezdtem nyomozni, de a rendelés előtt megnéztem a cégt, hogy nem e-e tiltólistán találom valahol, a céginfónk is ránéztam!

Megteszem én is a feljelentést! Csatlakozom a táborhoz!

2019. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 perik71 válasza:

Én dc. 13.-án rendeltem telót tőlük. A rendelés visszaigazolás megjött, a díjbekérő még nem. Elvileg ma jár le a 3 nap, amit írtak, de ha meg is jön, ezek után nem utalok. Tegnap írtam nekik mailt, hogy mikor jön, de nincs reakció.

terrafon.hu-val is így jártam. dec. 5-én rendeltem, azóta vagy 10x próbáltam őket hívni, mailt írni, h mikor szállítják, de nem értem el őket. Ami furcsa, h szeptemberben v. októberben rendeltem tőlük telót és az simán megjött. Szerintem azt csinálják, h az elején teljesítenek, h legyen pozitív visszajelzés-bizalom, aztán beszednek egy csomó pénzt és bebuktatják a céget, mint az építőiparban. Szerencsére ott is utánvétet választottam, így kár eddig még nem ért, csak elég idegesítő, h tele van a piac ilyen szemetekkel. Kötél nekik!

Tegnap este még megpróbálkoztam a boltx.hu-n egy rendeléssel, kíváncsi leszek, h velük mi lesz a helyzet. Majd megírom a tapasztalatokat. Addig is biztatok mindenkit a feljelentésre, bár ahogy nézem ez egy jól bejáratott módszer, amivel nem sokat tudnak kezdeni. Ez Magyarország...

2019. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Már a homáron is rajtatok röhögnek, hogy előre utaltatok egy néhány hónapja üzemelő noname cégnek.


"A MobilExpo PaySafe szolgáltatásnak köszönhetően, banki átutalással a csomag végösszegét rendezheted, így már nem kell a fizetéssel időt töltened a telefon érkezésekor."


Muhahahaha! Rendesek, nem? Annyira, hogy a telefonnal sem kell majd bajlódnotok.

Bezony, máshol legalább 1500 Ft lett volna az utánvét, megérte spórolni.

2019. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ukrán tulajdonosok, szerintem mindenki vessen keresztet a rendelesere, ez van.


Csak tudnám minek van a mobilszolgáltatónal és a banknál és az azonositas, ha amúgy semmire nem megy vele senki.


Egyedül a webszolgaltatot találtam megy érdemes lenne nekik jelezni, hogy kapcsolják már le:


Domain: mobilexpo.hu

Domain-használó neve: Brindisi System Kft

Utca, házszám: Lehel utca 48 1/1

Irányítószám, település: 1135 Budapest

Ország: HU

Telefon: +36303914585

Telefax:

Névszerver: ns3.webonic.hu

Névszerver: ns1.webonic.hu

Névszerver: ns2.webonic.hu

Regisztrálva: 2019-08-02 23:01:04

Módosítva: 2019-08-11 00:01:12


Regisztrátor: Webonic Kft. (Registrar)

Utca, házszám: Budai út 9-11.

Irányítószám, település: 8000 Székesfehérvár

Ország: HU

Telefon: +36 22 787674

Telefax: +36 22 787903

URL: [link]

2019. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
i-Shop webáruház sem igazán törődik az emailekkel sőt a telefont sem veszik fel. Olvastam róluk véleményt hááát inkább nem mondok semmit sem. Sok vásárló írta hogy nem kapta vissza ott a pénzét... A kiszállításnál meg csak hitegetnek... Hogy hogyan üzemel még nem tudom...
2020. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!