Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MUAMA ENENCE. Van valaki...

MUAMA ENENCE. Van valaki akinek van tapasztalata? Működik? Milyen elven? Translaty? , ez ugyanaz? Segítséget kérek, merjek-e vásárolni!?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 20:38
 1/1 karacsonyi krampusz válasza:

...ejnye bejnye!...szegény csórikám,ugylátom téged is jól cserben(akarom mondani cselben)hagytak jómagyar honfitársaim(hogy hízzanak naponta 1 kilót).Há millen dolog az hogy valaki ha bajban van és segítséget szeretne kérni,és így cserben haggyák,moré?...He?...há nem gexiség az ilyen,he?

Na ennyit a jómagyarok segítőkészségéről és összetartásról!!!

Ugyanez megy a politikában is tesvérem!

Totális átverés,bexopatás,figyelemelterelés,megtévesztés,szemfényvesztés,időhúzás,és a többi,és a többi,egyéb gazemberségek!!!

Ezt azért írtam itt le,(nemcsak)neked,pajtás,hanem mindenkinek,hogy vegye észre magát akinek észre kell!!!

Jó lenne már ha észre térnétek emberek!!!Mire való ez a viselkedési forma? Nem lenne jobb ha változtatnánk ezeken,ti nagy magyarok???

Egyébként én is ebben a problémában v,ok hogy nemtom megéri-e venni 1 ilyen fordítót vagy nem!

Szerintem ez 1 óriási bexopatás,ezért ez a nagy hallgatás...

Azoknak akik meg,tudnának segíteni e problema megoldásában és mégsem teszik,csak azt kívánom tiszta szívemből,hogy ha 1X ök is hassonlo gondokba esnek,hát tapasztalják meg millyen érzés mikor cserben hagyják,és jól bexopassák majd!!!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

2020. febr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!