Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb és...

Melyik a legmegbízhatóbb és ár-arányban a legolcsóbb DMX fényprogram és hozzá kompatibilis interface?

Figyelt kérdés

Eddig csak zenéléssel foglalkoztam (kevés fénnyel), de most bővítés miatt DMX interface-re van szükségem.


Sok termék található a piacon, én a Dezelectric gyártóét néztem, de FreeStyler program van hozzá, amiről sok negatívat hallottam.


Esetleg van olyan aki megvásárolta ezt a Dezelectric interfacet és tudja milyen megbízható programokkal kompatibilis?


Másodsorban a SoundSwitch termékét néztem, de a programmal és a termékkel kapcsolatban sem találtam sok infót. Láttam hogy zenére képes fényt vezérelni, de nem tudom hogy manuálisan is állítható a fény?


2019. dec. 27. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!