Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb aromás párásító készülék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy párásító készüléket, amibe illóolajat csepegtetnék, viszont hiába nézegettem mik vannak, nem tudok dönteni, hogy melyik lenne a legmegbízhatóbb.


Ebben esetleg tudnátok segíteni/véleményeket és tapasztalatokat mondani?


Köszönöm előre is a választ!:)



2019. márc. 16. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a megbízható? Nem lop?

Beírod a Googliba, és máris 100 közül válogathatsz. Te tudod, hogy mennyit szánsz rá, mekkora helyiséget kell párásítson, mennyire legyen zajmentes, mekkora legyen a térfogata, hogyan kell tisztítani. Ez mind le van írva. Olvasgassál.

2019. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, amint már írtam, ezeket megtettem, de attól, hogy nekem valamelyik szimpatikus még nem biztos, hogy valóban teszi is a dolgát, emellett pedig lehet 3 hónapon belül is olyan problémája, ami után inkább az ember vesz mást, mert nem éri meg javítgatni.

De köszi a felvilágosítást, a google-t még nem ismertem eddig :)

2019. márc. 16. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

"de attól, hogy nekem valamelyik szimpatikus még nem biztos, hogy valóban teszi is a dolgát, emellett pedig lehet 3 hónapon belül is olyan problémája, ami után inkább az ember vesz mást, mert nem éri meg javítgatni."

Ne legyenek illúzióid.

Ma már minden sz@r minőségű. Szóval ha működik is miután hazaviszed, az már bónusznak számít.

2019. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!