Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha már vagy...

Mi van akkor, ha már vagy 3-4szer írtam egy oldalnak, hogy nem kérem a terméket amit megrendeltem, és ennek ellenére mégis kiküldték? Nem kötelező így átvennem ugye?

Figyelt kérdés
Hagytam már nekik hang üzenetet is, és 4 E-mailt is írtam, hogy köszönöm de nem kérem, viszont figyelembe se ették.Az ügyintézők meg sajnos mindig foglaltak voltak, akárhányszor is próbálkoztam.
2020. jan. 7. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell átvenned. Megmondod a futárnak, mikor keres, hogy nem kéred, küldje vissza.
2020. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ,ha utánvétellel vetted,akkor van 14 nap elállási jogod.Ha meg nem fizettél érte,akkor nem tukmálhatnak rád semmit.
2020. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
PostaPontra rendeltem, utánvéttel.
2020. jan. 7. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lemondtad és valóban nem kell, akkor nem kell átvenned.
2020. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem mész el érte és, ha lejár az átvételi időszak, akkor automatikusan visszaviszik az eladónak. Általában, ha már kézbesítés alatt van, vagy más ott van az átvételi ponton az áru és lemondtad, akkor is kivárják az átvételi időt.
2020. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!