Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik JBL Carge...

George1113 kérdése:

Miért nem működik JBL Carge 3-on a Low frequency mode?

Figyelt kérdés
Egy éve van meg lassan. Mikor először bekacsoltam, mélyen és erősen szólt. Gondoltam kipróbálom a bass módot, de nem hogy mélyebb volt, hanem magasabb, vissza vett a mélyből. Akkor lehet a Low frequency mode a már gyárilag alapértelmezetten volt rá ráhangolva? Ja, és úgy hagytam, mikor bekapcsolam újra mélyen szólt, tehát nem jegyezte meg a hangépet. De ennek nem fordítva kéne lennie, hogy nem a Low frequency mode az alapértelmezett, hanem a normál, és meg kéne jegyeznie a hangképet bekapcsolásnál is? Vagy hogy van ez? Ja és valami piros led is világit ha hangmódot váltok? Mer ha váltok az egész töltöttségi led világít, egy pillanatra, de én olyat is hallottam hogy pirosat világít valamelyik gomb. Egy év útán kezd már érekelni mert szerintem nem stimmel valami a hangkép váltással, szerintetek is? Köszi a válaszokat előre is.
2020. jan. 8. 07:39
 1/7 A kérdező kommentje:
A probléma tömören az, hogy, alaplrtelmezetten mélyebb a hangszóróm, és nem jegyzi meg, ha kikapcs és bekapcs után. Én csinálok valamit rosszul?
2020. jan. 8. 07:42
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem értelmezted a kérdést. Mind egy azért köszi
2020. jan. 8. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Értelmeztem, csak nem akartam most bővebben írni.

Reméltem, hogy értelmezed belőle, melyik módban több a mély.

2020. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy mit mondasz könyörgöm! Ez én is tudtam. Kérdésem az, hogy miért szól mélyebben alapban, mint basszus módba! És kikapcsolásnál ha újra bekapcsolom visszaáll alapértelbezettre. Ezen mit nem lehet érteni? És ez miért van.
2020. jan. 8. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

De honnan veszed, hogy nem értem?

Fórumok már csak így működnek, hogy születnek részleges válaszok is.

Többi részére majd reagál valaki más, aki tud vagy akar.

Magam részéről beletörődtem helyetted, hogy ez ilyen és kész. Ezért inkább említésre sem méltattam, ez csak ennyi.

2020. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, bemásoltál egy linket, én azzal mit csináljak? Lehet a linkbe jól működik és? És nem fog átjönni youtubeon a hangzás hiába elemezgetem. De én tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy másnak is müködik -e. Hogy másnak tárolja a hangképet, kikapcsolás után? Vagy miért van az, hogy alapértelmezett hangzás, miért mélyebb mint a bass mód. Most egy linkel szerinted segítettél? Felesleges volt, de azért köszönöm nem támadlak, csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi,mert bevinném szervízbe. Am semmi baja hatalmasat szól és eredeti. Csak ez az apróság az amit nem értek
2020. jan. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!