Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen motort tegyek az...

Milyen motort tegyek az oraforgatoba?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy tudják adott sebességgel, adott ideig forgatni az egyik irányba és aztán a másikba. Gondolom lepteto motorra lesz szükségem, de azt hallottam ezek zajosak tudnak lenni. Vannak ebből csendesebb fajták, vagy milyen módokon tudok a hangeron csökkenteni a szigetelesen kívül? Illetve körülbelül mekkora teljesítményre lehet szükségem?

2020. jan. 10. 07:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jajj, Istenem :)

A kék az egy jelző, az oraforgato pedig egy főnév, amire ráadásul a Google első 30 találata mind az, amire gondolok, szóval nem gondolom, hogy túl sok mas, elterjedtebb jelentése lenne. Viszont kérlek ne szólj hozzá többet, mert intelligensebb emberek válaszára lennék kíváncsi, nem értelmetlen kukacoskodasra.

2020. jan. 11. 11:18
 12/22 Szirty ***** válasza:

"A kék az egy jelző, az oraforgato pedig egy főnév"


Akkor kezded már érezni miért felületes a kérdésed ugye?

Azt kell leírni amire pontosan gondolsz, nem másoktól elvárni hogy azt kitalálják. Aztán leoltani a válaszolót ha ő meg nem arra gondolt.


Ha nem kell feltétlen oda-vissza forgatni, tegyél bele szinkron motort. Az nem zajos.

2020. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Leírtam pontosan, amire gondoltam.
2020. jan. 11. 13:11
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemled meg kérdező, mert túl sokat arcoskodtál, de lásd a szellemi fölényt: mikrosütő tányérforgató motorja. Benne van a lassító áttétel is.

Avagy valaki ilyen mechanikus szar vekkerekkel flancol, de nincs 20 ezer forintja egy óraforgatóra?

Avagy Kínából csak 25$ + ingyen posta, én kérek elnézést!

2020. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Én nem látok itt semmilyen arcoskodást a kérdezőtől, csak kenegetést a részetekről.

Egyértelmű, hogy mi volt a kérdés, és bár segíteni sajnos én sem tudok, de legalább tanultatok valamit.

2020. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok flancolni, de nem is tartozik senkire, hogy mire mennyi pénzem van. Saját kezűleg faragom fából a vázat, viszont az elektronikai részhez segítségre van szükségem, ezért volt a kérdés.
2020. jan. 11. 15:17
 17/22 anonim ***** válasza:

Én arduino és szervo kombinációjával próbálkoznék

https://www.youtube.com/watch?v=SfmHNb5QAzc

2020. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Morzsi007 ***** válasza:
Soha nem volt automata órám, de egyből tudtam miről beszél a kérdező. Szerintem is kicsit eltúloztátok a válaszokat, de a lényegre nem tudtatok válaszolni, kivéve egy, kettő. Kevés pénzből, ebayen vagy Aliexpressen néznék utána
2020. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Morzsi007 ***** válasza:
Watch winder néven keress rá.
2020. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szirty ***** válasza:

"Soha nem volt automata órám, de egyből tudtam miről beszél a kérdező."


Nekem se.

Huszonnegyedszerre sem tudtam mire gondolt a kérdező.

Kérjek elnézést?

2020. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!