Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a probléma a Prestigio...

Mi a probléma a Prestigio multipad 2 pro dou 7. 0 táblagépemmel?

Figyelt kérdés
Prestigio multipad 2 pro dou 7.0 tabletet vettem, kb. 2-3 hónapig működött, utána egyik reggel be akartam kapcsolni és nem kapcsolt be. Felraktam töltőre, vártam egy 30 percet utána be akartam kapcsolni, 2 percig folyamatosan nyomtam a bekapcsológombot és csak villant egyet aképernyő utána semmi. Azóta sem lehet bekapcsolni.

2015. jún. 30. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam az enyémmel. Futárral visszaküldtem a márka szervizbe, ahol szoftver frissítésen esett át. Működött néhány hónapig, majd ismét hasonló történt, ezután a szerviz újratelepítette a szoftvert. 2-3 hétig működött és ismét a szervizben kötött ki /rövid akkumulátor idő miatt/ ahol azt írták, hogy eltörtem a belsejében a töltőrészt alaplapcserére szorul a készülékem, amit 22.500Ft-ért végeznek el. Nem kértem. ' hónapja ülnek rajta és nem küldték még vissza!
2015. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!