Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltetek wishről tokot?

Rendeltetek wishről tokot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Kiszállították? Olyat szállítottak ki amilyet rendeltetek? Kell rá plusz vámot fizetni? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 14. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen én rengeteget rendeltem, mind megjött és passzolnak is, nem volt még negatív tapasztalatom. Mindet kiszállították és ugyan olyan volt mint a képen.
2020. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

"Rendeltetek wishről tokot?"

Igen

"Tapasztalatok?"

Tokot rendeltem, tok jött.

" Kiszállították?"

Igen"

" Olyat szállítottak ki amilyet rendeltetek? "

Nem, de hasonlított rá.

"Kell rá plusz vámot fizetni?"

Ha az ára a vámmentes határt meghataldja, akkor igen.

Sőt, ettől függetlenül vámeljárást indíthatnak. Akkor is ha nem ér az egész 100 forintot. De neked be kell bizonyítani hogy mennyit fizettél érte postaköltséggel együtt. Ha nem tudod, akkor ők becslés alapján számolnak. Még ha tényleg kiderülne hogy nem ér 100 forintot sem, a vámeljárás költsége azért téged terhel. Ami természetesen adók módjára behajtható, ha meggondolnád magad hogy inkább nem is kell annyiért.

" A válaszokat előre is köszönöm!"

Nincs mit.

2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2020. jan. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!