Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már wishről?

Ti rendeltetek már wishről?

Figyelt kérdés
Például a szállításí költség az tényleg annyi, ami oda van írva? Mert akarok rendelni egy szemüveget, és az volt oda írva, hogy a szállítási költség 128,00 Ft,azt hogy kell érteni? Tényleg 128Ft csak? Segítségeteket köszönöm.

2018. jún. 16. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg csak 128.

De vannak értékhatárok és bizonyos értékhatár felett 27 % áfát és vámot is kell fizetni.

2018. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 1mark2polo3 válasza:

Tényleg 128 forint ha oda van írva azért lehet ennyi mert hajóval szállítanak ennek az a hátránya hogy akár lehet 2 hónap mire megérkezik de általában 2 hét


U.i:Én már vásároltam a Wish-ről

2018. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az az értékhatár valahol fel van tűntetve?
2018. jún. 16. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha beírod a keresőbe, hogy Kína ÁFA, magad is megtalálhatod (istenem, hogy ezt már hányszor leírtam, nem tudom, miért nem jut eszükbe az embereknek!!).


De most azért még segítek - de legközelebb Neked is jusson eszedbe, hogy ne legyél egész életedben kiszolgáltatva másoknak, hanem tudj magadon segíteni :-)


[link]

2018. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) utána is néztem, de azt hiszem ez az oldal éppen arra van, hogy ha valamit nem ért az ember, akkor megkérdezhessen olyat, aki ért hozzá.
2018. jún. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!