Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérkezett egy telefon, amit...

Megérkezett egy telefon, amit az Alza.hu oldalról rendeltem, és a Postakocsi hozta ki. A srác nem íratott alá velem semmit, és semmilyen papírt sem kaptam az átvételről. Azt mondta majd ő rendezi a többit. Nem csapott be?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos összeget kért, nem csapott be, viszont nézd meg, kaptál-e számlát és garancialevelet!
2020. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Nekem fényképes bizonyítékom is van rá, hogy nálatok járt a Postakocsi:

[link]

2020. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Számlát csak az interneten kiküldött elektronikus számlát.

De szerintem az is tökéletes.

2020. jan. 24. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Telekomtól rendeltem a telefonomat, aláírva 2 évet. Ők sem küldtek a telefonnal semmit, csak a szállítói papír volt az átlátszó fóliatasakban. A rakat papírt, amit egy bolti vásárlásnál adnának, azt most a saját profilomból tudom szükség esetén letölteni, kinyomtatni az oldalukról.
2020. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2020. jan. 24. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

a futárok trükköznek az átvételkor - általában nem azért, hogy átverjenek téged, hanem, hogy a főnökeik ne tudják követni merre járnak :D


nézd meg a csomagkövetésben mikor váltott kézbesítve státuszra a csomag? akkor ütötte be a srác hogy átvetted.

kiszórnak 10 címet és később ütik be, így csinálnak maguknak kis időt.


Ez a jobbik eset, mert csak a főnökét b..a át.

A rosszabbik amit velem egyszer már megcsináltak, hogy sikertelen kézbesítést ütött be. kétszer is megcsinálta, úgyhogy visszaküldték a csomagot. Én meg kivertem a balhét, mert tényleg szükség lett volna a csomagra (véges melóhoz, nem maszek volt) és mondtam, hogy van kamera is, meg portás is és nem járt arra postás kocsi...

Másnap külön kihozták a cuccot...

2020. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ők, futárok trükköznek! #4-es vagyok, és én az itteni Telekom boltba rendeltem a telefont. Arról jött SMS-hogy feladták, viszont másnap tudtam menni érte. Az eladó csak akkor vette ki a többi csomag közül, és vételezte be, nekem meg jött az SMS, hogy a csomagomat a futár leadta a csomagponton. Vagyis hiába érkezett meg előző nap. Ugyanez volt, mikor a gyerekeknek rendeltem oda.
2020. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!