Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok az...

Autó vásárlás előtt állok az alabbiak tetszenek, ti m3lyiket valasztanatok és miért?

Figyelt kérdés

Toyota Avensis 2.0vvt-i (145le)

Honda Accord 2.0 i-vtec (156le)

Volkswagen Passat 2.0 Fsi(150le)


Mindegyik 16 szelepes benzines,és 2005 körüli évjárat


Köszönöm a válaszokat


2016. okt. 24. 11:49
 1/10 BiTOPro97 ***** válasza:

Ez már éppen elég hosszú lista ahhoz, hogy az azok össz állapota közt vallógáthas.


Mindegyiknek majdnem éppen annyi előnye van nagyjából a másikkal szemben, mint hátránya. Egy kivétel, nyugat európai használt autóimportnál, a Volkswagen kerülendő, a második tulajdonos miatt is már.

2016. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az FSI motorok kényesek, igénylik a minőségi, magas oktánszámú, drága benzint.


Én Accordot vennék, mert bár szűkebb, mint az Avensis, szebb számomra.

2016. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A háromból a Passatot lőném ki én is egyből, pont a motor miatt. Az Accord nekem jobbnak tűnik, az Avensisekkel akkoriban voltak minőségi problémák, ha jól emlékszem, plusz az Accord szerintem jobban is néz ki. De a kettő közül az adott autó állapota döntene nálam.
2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BiTOPro97 ***** válasza:

Igen ezek alapján, és utánanézve megszavazhatjuk javaslatnak a Honda Accord 2.0 i-vtec (156le) modellt.


Toyota Avenissel én amúgy a harmadik generációssal voltam képben. Az Fsi-vel kapcsolatban meg azt tudom, hogy a Volkswagen Csoport jó benzines motorokat gyárt és gyártott, néhány elrontott SEAT-on kívül, de ot meg nem a motor volt a hibás önmagában. Amúgy ugyan ilyen fiaskó a második generációs Fabia.

2016. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BiTOPro97 ***** válasza:
Bár a TSI-nél is vannak vegyes felhangok. Bár tény downsizing valós probléma, meg hogy legalább elektronikai figyelmeztető jelzés betehetnének, hogy hogyan használd az autó, de ezt a turbódízeleknél sem sokan lépték meg.
2016. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BiTOPro97 ***** válasza:
Bár ez egész más téma. Elnézést off topic volt!
2016. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt erősen az Accord felé hajlotok , az annyira jó lenne a másik kettőhöz képest? ,vagy miért ez az egyetértés?

Esetleg itt van valakinek közületek?

Köszönöm az eddigi válaszokat

2016. okt. 24. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért van egyetértés, mert az FSI motorok nagyon kényesek, szóval az kilőve.

Az Accord meg sokkal "izgalmasabb" mint az Avensis, ráadásul megbízható is.

Persze ezek csak általánosságban igazak, lehet találni hibátlan FSI-t, meg szar Accordot is..

2016. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami viszont tény: AZ FSI motor a jobbik benzinből kér, a 98-as meg kicsit drágább, mint a 95-ös.
2016. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár toyoták megbizhatóak de a honda ebben 3-ban verheretlen
2016. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!