Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DIGI sját huawei egység...

DIGI sját huawei egység bridge-ként + saját router WIFI-hez + kábellel net nem működik, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Miskolcon most csinálták meg a DIGI-s lakásokban az új kábelezést, hoztak egy saját Huawei routert, de azt mondta a beszerelő, hogy az enyém jobb, ezért az övékét át rakja bridge üzemmódba, így az enyémről fog menni a wifi, ami egy TP-link AC1200, ami képes 1000es netet kezelni. Egy 1000es DIGI csomagunk van, ami WIFI-n 150-200mbps sebességet mutat a gépemen. Most viszont vettem egy cat5e utp kábelt (3m a táv) és bedugtam a saját routerembe plusz a gépbe, mert így elvileg még nagyobb sebességet el lehet érni, de csak 7-8mbps lett... nem tudom hol rontottam el, nem annyira értek hozzá, valaki tud segíteni ebben, hogy hogy tudnám elérni, hogy menjen a wifin is a net de abba az egy gépbe kábellel még nagyobb sebességet el tudjak érni? A munkám miatt rengeteg angy fájlt töltök fel-le és ha már megvan ez a net hátha meg lehet oldani, hogy még gyorsabban menjen a dolog.

2020. jan. 30. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy a kábel, vagy a PC hálókártyája hibás. Esetleg a router portja is lehet, azt úgy tudod ellenőrizni, hogy átdugod egy másik portba, de ez a legkevésbé valószínű. A kábelben 8 vékony ér van, ha csak egy nem érintkezik, már csak 100 Mbit lesz a maximum. Még több ér hibája esetén 10-ig is visszamehet, ezt tapasztaltad te is.
2020. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!