Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kezdő e cigi. Mit javasoltok?

Kezdő e cigi. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
10 éve cigizek, töltött cigit szívok. Le akarok szokni. Egyszer már próbáltam, dohányboltba vettem, de nagyon rossz volt, köhögtem tőle nagyon. Melyik készüléket javasoljátok? Aki már le tette, annak ment egyik napról a másikra vagy kell egy kis idő hozzá? Illetve milyen erősségű liqvidet használjak?
2020. febr. 1. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az első nekifutásra sikerült a leszokás. Allen Carr könyvét olvastam és az segített.

Biztos olvastad mit okozott egyeseknél Amerikában az e-cigi szóval egyiket se javaslom.

2020. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott semmilyen pótló eszköz vagy szer.

Ellentétben a gyógyszeres függőséggel a cigarettáról való leszokás nem az elektromos cigaretta és nem is a "fokozatosság" alapján sikerül.

Elhatározod magadban ééééés NEM GYÚJTASZ RÁ!

Ennyi.

2020. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem ezt kérdeztem :) Ment a piros kéz :)
2020. febr. 1. 19:28
 4/4 anonim válasza:

csak hogy értelmes választ is kapj:

én valami kissebbet ajánlok, ha említetted hogy köhögsz tőle, pl jojetech ego aio, vagy ego aio eco. ezek direkt a leszokás elősegítésére vannak kitalálva.

liquid-böl viszont ha kezdő vagy 5-6 mg-ost ajánlok az aromák viszont már csak a te ízlésedre vanak bízva. ha nem tetszenének a gyümölcs meg egyéb ízek, akkor van direkt dohány ízű is.


remélem segítettem (:

2021. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!