Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen DSLR fényképezőgépet...

Milyen DSLR fényképezőgépet javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, most szeretném megvenni az első komolyabb gépem.

Canon vagy Nikonra gondoltam. Melyik típust javasolják ok és milyen objektivvel, ami nem a legdrágább, de mégis jó. (Először nem szeretném a ledrágábbat venni, gondolom érhető miért:)) Köszi a válaszokat!



2016. nov. 14. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nikon D3300, D5300

Canon 1300D, 750D

Pentax K-50, K-S2,


Pénztárcafüggő, bármelyiket megveheted, mind jó gép. Nekem Pentax K-S2 van.


Kezdésnek egy dupla kit obi (18-50mm+50-200mm) megfelel, de ha nagyon elvagy eresztve, akkor egy 18-105mm vagy 18-140mm-es utazó és egy 50mm-es f/1,8 obi majdnem mindenre jó. Kit obit viszonylag olcsón megkapod a vázhoz, egy ideig ellennél vele, aztán ha már kiismered a gépet, megismered az igényeidet, utána vehetsz hozzá komolyabb objektívet is. Az igazán jó obik 200 fölött kezdődnek.

2016. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Még tíz-tizenöt évvel ezelőtt nem dobálózott volna senki ezzel hogy "milyen dslr" gépet vegyek...
2016. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Még tíz-tizenöt év és már dslr sem lesz....
2016. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!