Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó minőségű taktikai elem/zseb...

Jó minőségű taktikai elem/zseblámpa 10 eft-ig?

Figyelt kérdés
Amik legalább elvásárok : 100 méterig világítson, akkus legyen (ceruzaelemes stb. kizárt!) tehát tölthető pl. usb-n keresztül, jó minőségű, ne merüljön hamar, fókuszálható legyen. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 9. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

az olight és a Led Lenser termékeket nézd meg, hátha találsz megfelelőt.

Bár az Olightoknál nincs fókuszálható

és 10-e forint a jó minőséghez elég kevés sajnos....

dobj rá még ennyit és azért már talán kapsz.

20-25-ért olyan kapsz, hogy kiszolgál életed végéig.

nekem Olight H15, H2R, S30RII és S2R van, kiváló darabok!

Van Led Lenser P7 is, hát az kalap kaki ezekhez képest.

2020. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÍA Kőbányai úton a kínai piacon vettem pár éve 4500,- Ftért egy egészen erős fényűt XML LED-del. Ennek több fényerő fokozata van. A bekapcsoló gomb nyomohatásával lehet lépkedni közöttük 5 másodpercen belül. Ha addig nem nyomom meg bármelyik fokozat után, akkor a következő nyomásra már kikapcsol. Zoomos. A fényereje a 7. Emeletről jól látszik az utcán. A tizen-huszonezer Ft-is lámpák nem jobbak nála.

BL26650-es nagy kapacitású, a szokásosnál vastagabb, nagyobb kapacitású akku van benne.

2020. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy Budapesten a Kőbányai úton vettem.


Viszont ott a kínaiaknál nagyon meg kell nézni amit vesz az ember, mert vannak ugyan nagyon jó dolgok, de ott sok gagyiba is bele lehet futni.


Pl az akkut a súlya alapján lehet megérezni ott pillanat alatt, hogy csak egy könnyű, kicsi kapacitású demo aksi, vagy egy nehezebb, komolyabb akkumulátor van-e benne.

2020. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de végül egy Convoy C8 Cree XPL HI V2 1A zseblámpa lett! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2020. febr. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!