Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aktivitásmérők: Huawei Band 4...

Aktivitásmérők: Huawei Band 4 Pro vs. Honor Band 5?

Figyelt kérdés
Nem egy árkategória a kettő. Viszont jobb annyival a Huawei, hogy megéri a dupla árat?
2020. febr. 13. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2020. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gyorsan megnéztem, amivel a Huawei többet tud, az kb. a beépített GPS meg a kameravezérlés. Emiatt fölösleges szerintem azt venni.

Honor Band 5-öm van, gyönyörűen méri a pulzust, figyeli az alvást, lépésszámot, méri a véroxigént és szépen jelzi az üzeneteket, ékezethelyesen. Akku több, mint egy hetet bír, szerintem több, mint elég.

2020. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem is tudtam, hogy tud kamerát vezérelni. Ez a funkció nem jönne rosszul nekem. Kinézetre tetszik egy kicsit jobban a Huawei. De ha azt nézzük hogy 12e vagy 23e, akkor nem kicsi az árkülönbség.
2020. febr. 13. 20:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, mire jó az órán a kameravezérlés. Ha selfie-t akarsz csinálni, akkor nem jó, mert a kamerába kell nézned, nem az órára.
2020. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én szoktam állványról is fotózni. Néha jól jött volna, hogy nem kell a kijelzőt matatni az exponáláshoz, mert így minimálisan sem mozdul be, mosódik el a kép. Nekem ezért kellene.

Mint kiderült, ezt a funkciót tudja a Band 5 is, így eldőlt.

2020. febr. 14. 15:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Megvettem a Honor Band 5-öt. Mát itt is van a csuklómon. Nagyon tetszik. Jobb, mint amire számítottam. Tényleg működik a kamera vezérlés is. Tényleg felesleges lett volna számomra a drágább.
2020. febr. 15. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
👍
2020. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt van a csuklómon a Band 5. Legfrisebb firmware rajta. Nem tudja a kameravezérlést. Mégis hol van ez benne?
2020. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is itt van a csuklómon. Első bekapcsolásnál első dolgom volt frissíteni. 1.1.0.122 a firmware verziója rajta. Amikor megnyitom a telefonon a kamera alkalmazást egyből megjelenik az órán is egy kis kamera ikon és azt lenyomva lehet "táv-fotózni".
2020. febr. 17. 15:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Tessék, így néz ki a dolog: [link]
2020. febr. 17. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!