Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit javasoltok srácok?

Mit javasoltok srácok?

Figyelt kérdés
Eddig hibátlanul tudtam a telenoros kártyámmal vásárolni egy játékban cuccokat (brawl stars), de tegnap venni akartam az öcsémnek 80 gemet, rányomtam hogy fizetés telenorral, és utána azt írta hogy ezt a fizetési módot elutasították, és hogy válasszak másik fizetési módot. Pedig van a kártyámon még több mint 10000 ft. Ma bementem a telenorba elmondtam nekik ezt a problémát és azt mondták hogy nem látnak semmit ami akadályozná a vásárlást, és hogy hívjam fel ezt a számot: 06202000000! Még nem hívtam fel ugyan, mert gondoltam meg kérdezlek előtte erről titeket. Nektek már volt ilyen, és meg tudtátok oldani a problémát? Mit javasoltok?

2020. febr. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vásárlási limit, legalábbis a Telekomnál tuti. Minél régebbi az előfizetésed, annál magasabb. Ha jól tudom 3000-ről indul, aztán 5000, majd 10, végül 15 ezer lesz idővel. Egy hónapban maximum ennyit költhetsz akkor is, ha amúgy van fedezet. Ezt ki tudod küszöbölni, ha kártyával fizetsz.
2020. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól értettem hogy ebben a hónapban már nem költhetek többet, hanem már csak a jövő hónapban?
2020. febr. 16. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az univerzális egyenlegedet ellenőrizd, arról fizetsz. Tudsz vásárolni más felhasználónak?
2020. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!