Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Tototolk kérdése:

Van valakinek tapasztalata az Iweld gorilla pocketpower 190-es hegesztővel? Esetleg emlékszik mennyiért vette? (leginkább szakemberek véleménye)

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Kevesebb, mint egy éve vettem egy ilyet. A fórumokon mindenki ezt ajánlotta. Nem vagyok szakember, de ilyen-olyan hegesztési munkáim akadnak. Ezt megelőzően egy régi hegesztőtrafót használtam. Ahhoz képest ég és föld. Nekem nagyon bevált. Az árára nem emlékszem pontosan, talán 49 ezer volt.
2020. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de attól függ mire kell. Mert ha egész nap hegeszteni akarsz vele, akkor több lesz a várakozási idő, mint amennyit tudsz vele dolgozni. Ha csak ezt azt varrni a ház körül, akkor remek, mert nem kell a dögnehéz trafót húzni ide-oda.


Nekem is van egy inverteres, amit hurcolok ide-oda ha csak valami kis munka van. De otthon ha dolgozok, akkor a Hetra recsegtet, az bírja az egész napos folyamatos hegesztést, amit az inverteres nem.


Pont tavaly nyáron sógoromnál hegesztettük a kerítést, meg I gerendából létrát a padfeljáróhoz. Én 13 kerítés elemet hegesztettem össze zártszelvényből, amíg ő a másodikba kezdett bele felé. Az I gerendához meg a 4-es pálcát megnyikkantani se tudta. Na pl erre alkalmatlan a kis inverteres, de nem is ez a célja.


Egyszóval ház köré, kisebb munkára, vagy ha van időd, akkor elég lesz. Sokkal könnyebb vele dolgozni, mint a trafóval.

2020. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!