Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Menyiért szoknak távirányitót...

Crogen city kérdése:

Menyiért szoknak távirányitót javitani? Sony erösitöhöz sonytávirányitó, némejik gomb nemnagyon akar müködni.

Figyelt kérdés
3000ft mondtak nekem,félős hogy lehuztak.

2020. febr. 29. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna, kb. reális. Nekem is ennyiért javították. Következő alkalomkor inkább vettem egy újat, ugyanannyiba került.
2020. febr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te is kipucolhatod magadnak első lépésként, aztán meglátod hogy mennyire javított a helyzeten.

Egyébként meg ha azt nézed, ha nem akarod vagy nem tudod magad megoldani, de ha annyiért megcsinálják és jó, az nem lehúzás.

Milyen készülékhez tartozik?

2020. febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyiért kéne hogy megjavítsák?1-2 ezer forintért rá sem néz senki,nemhogy hozzányúljon.
2020. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3000 ft,de aztán évekig használhatod.Így már nem is olyan sok.
2020. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A javítás mindig drága, neked kell mérlegelni, hogy megéri, vagy inkább veszel egy újat. Ha régi a készülék, vagy olcsón kapható új, akkor nem érdemes javítani. A viszonylag modern, drága készülékeket éri meg javítani, mint például a légkondi, vagy ami újonnan már nem kapható, például a videómagnó.
2020. febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a kb. 12 éves tévémhez még kaptam távirányítót, de a 20 éves hifimhez már sehol nem találtam. (Szerencsére addig piszkálgattam, míg megjavult.)
2020. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tölts le egy ingyenes appot, használd azzal
2020. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!