Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Infrás hőmérő rosszul mér?

Infrás hőmérő rosszul mér?

Figyelt kérdés

Vettem egy infra hőmérőt (nem lázmérő), közelről homloknál megmérve 34 fok körüli értéket adva, ezt ellenorizve lazmeronek titulalt infra homerovel merve meg 37.

Szerintetek mi lehet a baj?



2020. márc. 15. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem erre való?
2020. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 üzemmódban kapcsolható: infra hőmérő, homlokon mér, illetve fülben mér. Homlokon rá kell nyomni a homlokra.
2020. márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen ilyet nem lehet állítani, csak nem értem mert a homlok is egy felület elvileg. Akkor miért nem jól mutatja?
2020. márc. 15. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Más a két hőmérő pontossága. Míg az infra hőmérőnek nem számít pár fok eltérés, addig egy lázmérőnek tized fok pontossággal kell működnie. Ugyanez volt mikor összehasonlítottam a digitális konyhai mérleget egy ékszermérleggel.
2020. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!