Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg a gamer es a...

Mi a kulonbseg a gamer es a sima laptopok/szamitogepet kozott?

Figyelt kérdés
Nekem sima laptomom van es azon is lehet jatszani, szoval nem ertem a kulonbseget. Elore is koszi a valaszokat!

2020. márc. 17. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A dizájnon kívül egy drágább gamer laptopban lehet pl. 144 Hz-es vagy gyorsabb, esetleg IPS kijelző, jobb processzor, jobb videokártya, jobb billentyűzet esetleg háttérvilágítással (egyszínű vagy színes), több memória, jobb minőségű kidolgozás, mint egy olcsó gép esetén. Látogass meg 1-2 ilyen termékoldalt, ott leírnak mindent, és át lehet ugrani az üres marketingszöveget. Videóval is tele van a YouTube. A Balatonra egy bogárral is le lehet menni, meg egy Ferrarival is...
2020. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonra egy bogárral is le lehet menni, meg egy Ferrarival is..

Nagyon jo a hasonlat. Es pont itt a lenyeg: mire kell neked egy Ferarri? Mi van ha eleg egy Audi, vagy akar Opel? Kihasznalod a sportkocsit, vagy csak azert kell hogy a szomszed irigykedjen?

2020. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem arra céloztam, hogy a Balatonra csak Ferrarival lehet menni, ki sem lehet használni, ahogy bizonyos játékoknál egy drágább notebook teljesítményét sem. De el tudom képzelni, hogy valakinek nem elég egy bogár, legalább egy Audi S3 kellene... hogy cégen belül maradjunk. Szóval általában nem a gamer jelzőtől kerülnek ezek ennyibe, de legalábbis nem duplázza meg az árat.

Van egy régi Windows-os tabletem, még azon is elfut 1-2 jobb játék, bár nem arra használom.

2020. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!