Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy nyákot kinából...

Rendeltem egy nyákot kinából amit én terveztem, már magyarországon (már 15-én mondták, trackelt csomag) van és szerintettek mennyi idő amire meg jön?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy nyákot kinából amit én terveztem, már magyarországon (ezt már 15-én mondták (trackelt csomag)) van és a magyar posta szállitja ki nekem. Szerintettek mennyi idő amir je megön?
2020. márc. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
+1hét minimum
2020. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Posta mar nem szallit csomagot tudasom szerint.. uh megjosolhatatlan az is h megkapod e valaha
2020. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Posta tájékoztatása szerint a már belföldön levő postai forgalom továbbra is folyamatos:

"A küldemények kézbesítése, valamint a postai kifizetések, például a nyugdíj és a családtámogatások, kézbesítése folyamatos."

[link]


Csak a külföld irányából/irányába menő postai forgalom akadályozott:

[link]

2020. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem jövő hétre meg jön. Egyébként hogyha valaki tudni akarja, 3gy IV-11-es VFD csöves órához jön nyákom.(openVFD ha valakit érdekel)
2020. márc. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!