Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop tisztítása otthon?

Laptop tisztítása otthon?

Figyelt kérdés

4 éves HP laptopom nagyon melegszik, ha csak Hwmonitor van megnyitva, egyébként semmi úgy is melegebb a CPU mint optimális lenne.

Akartam hűtőpadot venni hozzá, de mondták, hogy nem sokat ér, ha tiszta por az egész.


Szervízbe akartam vinni, de az egész redva kisvárosban (Nógrád megye helyileg) egy üzlet foglalkozik ezzel, ami a korona miatt természetesen zárva van.


Házilag hogy tudom kitisztítani? Muszáj használnom, erről tanulok, telefonról nem tudom megoldani.

Nem értek egyébként hozzá, de nem nagyon látok más megoldást.


2020. márc. 31. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetlegesen videót nézni róla. amennyiben van valamilyen ismerősőd aki ért az ilyenekhez őt is me gtudud kérni.
2020. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

írd be a youtubba a pontos típusát, lehet konkrétan arról a laptopról is van takarításos videó. Amúgy nem szokott túl bonyolult lenni levenni a hátlapot és neked az elég is lehet egyelőre. A hőcsöveket meg a radiátort ne vedd ki ha nincs meg a rutinod hozzá, mert komoly károkat tudsz okozni. Illetve ha nincs otthon hűtőpaszta, vissza sem tudod rakni. Meg persze legtöbbször ide már nem elég a sima keresztcsavarhúzó sem.

Viszont így is elég rendesen ki lehet azért takarítani a cuccot.

Az apró por mindent belep, úgyhogy ne a kanapén csináld, mert nekiállhatsz azt is takarítani. Jól szellőző helyen állj neki és akkor talán nem fulladsz meg :D

körtepumpa, biciklipumpa, porpisztoly jó ha van, azzal ki tudod fújni a port a radiátorból és az apróbb helyekről.


Reéb Walter videója a témában: https://www.youtube.com/watch?v=n0nlPHLmWvQ

2020. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!