Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Letaposott szőnyeg tisztítása,...

Letaposott szőnyeg tisztítása, hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen szőnyeg?

Takarítógép.

Tökéletes sose lesz, ha eltörtek a szálak akkor max tiszta (tisztább) lesz, de "új" sose!

2016. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En sokszor jégkockákkal borítom be a szőnyeget majd ha elolvasod felborzolom kézzel vagy mar nem hasznalando fésuvel stb utána szodabikarbonaval leszorom mindenhol es 15 perc múlva porszívózás :) 5-6 hetente megcsinálom mert utána gyönyörű sőt en néha citromos vizet fagyasztok le kegkockanak
2016. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapura felterítem. Slaggal majd kárpittisztítóval átmosom. Arra oda kell figyelni, hogy olyankor, amikor gyorsan megszárad, mert egyébként rossz szaga lesz. Én a nyári hőhullámok idején csinálom kora reggel, estére száraz.

Első körben jól átáztatom. Majd mosószeres sikakefével átmosom. Ismét slag. Kis várakozás, majd kárpittisztítóval mosom át. Ez így kb. egy szobai nagy szőnyeg esetén 2 óra.

A színét és viszáját is érdemes átmosni,de én csak a színét szoktam, mert a vizes szőnyeget nehéz kezelni

2016. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Panelben kicsit nehéz lenne a kapura tenni :D :(
2016. máj. 2. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Panelban a kapu nehéz, marad a szőnyegtisztító
2016. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!