Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vegyek új asztali ventilátort,...

Vegyek új asztali ventilátort, vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 23cm átmérőjű, szerintem legalább 12 éves ventilátorom, még valamikor pekingi olimpia előtt vettem. Oszcillálója már nem a legjobb, de amúgy ha fixen van, akkor fúj rendesen. Vegyek újat, vagy jó lesz ez még?
2020. ápr. 6. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ha fixen működik, akkor nem kell újat venni. Nekünk itthon még van egy NDK-s is, ami 2 óra után melegszik is, de picit használni még jól szokott esni :D
2020. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a lapátok milyenek? nekem a régi ventimen a lapátok anyagy úgy elöregedett, hogy úgy tört mint az üveg. Ha a tiéd még rugalmas akkor használd amíg ki nem leheli a lelkét.
2020. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!