Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti használnátok mindennapokban...

Ti használnátok mindennapokban Windows 95-öt?

Figyelt kérdés
Aki megcsinálta mi volt az észrevétele? Mennyire volt nosztalgikus?

#Windows #Microsoft #Májkroszoft
2020. ápr. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Maximum egy Virtual Machinera telepíteném fel csak nosztalgiázásnak. A mindennapi programok sem futnak el rajta, driverek a mai gépekhez NULLA. Internetes böngészésről nem tudok nyilatkozni.


Szóval: Egyáltalán nem tenném fel mindennapi használatra.

2020. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

Mit érsz vele, nem kezeli a mai hardvereket, egy mai böngésző is lefikázza esetleg.

De könnyen kipróbálható virtuális gépen, én a WMware-t használtam régen. Vagy van itt más is:

[link]

2020. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz elő kéne guberálni egy pentium 4es masinát esetleg driverekkel együtt feltelepíteni, azért hogy aztán tetű lassan fussanak a teljességgel elavult programok és az internetes honlapok 99%át ne tudja megnézni mert az akkori böngésző nem tudná betölteni őket. És hetente 2x lefagyna vagy többször lehetőleg úgy hogy 2órás munkád veszik kárba. Így a nosztalgia mondjuk meg lenne.


Tehát a válasz az hogy Qrvára NEM!

2020. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát talán valami céleszközön jó lehet - például vannak olyan mozdonyok amiken az fut a mai napig :D

meg a vasútállomások kioszkjain is az ment sokáig - lehet már lecserélték.

Még megvan egy régi gépen, azon még biztos rajta van, de nem hiszem hogy el tudnám viselni több 15 év macintosh után...

volt egy booz cd-m amire egy frissen telepített win95-öt tettem fel néhány alapprogrammal együtt és ha összeomlott akkor csak a cd-ről bebootolva csak vissza kellett másolni a cuccot és mehetett megint a menet :D

2020. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon volt a leggyakoribb a "kék halál". A Win98 sokkal jobb volt, az NT-vel meg elkezdődött az egészen működőképesek sorozata.
2020. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még akkor se használtam amikor alig volt más. Sokáig Win3.11-et után NT-t használtam (3.51 utána 4) aztán már jött az XP ami már használható volt. Közben használtam Linuxot, meg OS/2-t. A Windows 95-öt sikerült elkerüljem. Még a maga korában is gáz volt nagyon.
2020. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem! Valahogy pont a Windows 95 maradt ki az életemből. De viszont a mindennapi használatban és a gyakorlatban is a következő Windows verziókat használtam az életem során. Windows 3.1, Windows 3.11, Windows 98, Windows Millenium, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1., és most jelenleg is Windows 10-et használok.
2022. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az XP a nyerő, mai napig használom.
2022. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!