Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy fűnyirót de fizetés...

Vettem egy fűnyirót de fizetéskor nem azt adták hanem egy másikat, kicserélik?

Figyelt kérdés

Nos kiválasztottuk a gépet aztán mentünk a pénztárhoz fizetni a dolgozó hozta is a dobozt a raktárból kifizettük aztán jöttünk haza.

Itthon kicsomagoltam és észrevettem, hogy ez nem is az amit kinéztük és amit kifizettünk hanem egy olcsóbb fűnyiró, a pénztáros eleve már csak a kódot ütte be nem nezte meg a dobozt.

A számlán pedig a drágább álltalunk kinézett kasza van.

A számla tartalma nem egyezik a vásárolt termékkel.


Visszafogják ezt nekem cserélni? Elhiszik, hogy igazából rossz csomagot adtak ki? Már teljesen kikészültem emiatt.



2020. ápr. 26. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell mindig belenézni minden dobozba fizetés,ill.pénztártól való távozás előtt!
2020. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy cseréljék.
2020. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbát megér csumpi, max kiordítod a hajából a gyanútlant.
2020. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha nem cserlék ki mit tudok csinálni?
2020. ápr. 26. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"És ha nem cserlék ki mit tudok csinálni?"

Előbb vedd fel a kapcsolatot az üzlettel és jelezd a problémát.

2020. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fünyirohoz is van jotållås ami az originål csomagban szokott lenni ezt vevöszolgålatnål kibontjåk ės låthatad volna mi van dobozba .ės szolhatål volna ott helyben.
2020. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ma már a legkisebb prosztó boltban is elektronikus rendszer van. Ahogy lecsippantja a kódot már pörög is le a raktárkészletből 1db

Úgyhogy ha megnézik a raktárban ott lesz egy olyan gép amit már eladtak de még ott van és nem lesz ott az a gép ami nálad van.

Menj vissza!!

2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
vagy simán elcsaltak a drágább gépet egy havernak, ezért a készlet rendben lesz
2020. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert amiről blokkod van azt gyorsan visszarakják, mi?
2020. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"vagy simán elcsaltak a drágább gépet egy havernak, ezért a készlet rendben lesz"


Biztos meg lehet oldani.

De megéri?

Ez azért elég könnyen kibukik... biztonsági szolgálatnak is benne kell lennie, hogy véletlenül törlődjenek a kamerafelvételek...

Egy 100-150ezres fűníró miatt nem éri meg... sok embert meg kell kenni, hogy ne legyen bukta.... annyiból már lehet venni egy fűnyírót is :D

2020. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!