Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem használtan egy RX 570...

Vettem használtan egy RX 570 4gb-ot, csakhogy sajnos nem adtak mellé tápkabelt, és a boltban sem tudok venni, mert hétvégén minden zárva van. Ki merjem próbálni kábel nélkül?

Figyelt kérdés
Nemes lesz így valami baja?
2020. máj. 2. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

a gépben lévő tápegységen kell lennie annak a kábelnek amit a videókártyába bele tudsz dugni.

ha nincs, akkor kell molexes átalakítót venni.


amúgy anélkül is mennie kellene 75W-ot fel tud szedni a PCI aljzatból is. Képed ad, meg még megy is valamennyire, csak nagyobb terhelésnél fog lekonyulni.

2020. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg se fog nyikkanni, power cable not connected felirat fog megjelenni. Ha a tápodon nincs 6 pines csatlakozó, azzal a táppal nem is merném kipróbálni se.
2020. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg meg se nyikkan.
2020. máj. 2. 16:30
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kell tapot venned szerintem

de ird le pontos tipusat cimkejerol


atalakitozhatsz de akkor van ertelme ha birja is gyakorlatban is stabilan is,

de az is lehet papiron sem(!) birja


azzal konyen bajok is tortenhetnek

2020. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy 400w-os Logic tápot használok, de inkább hagyom az átalakítót, veszek egy újat,nem fogok kockáztatni.
2020. máj. 2. 18:44
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


osszefoglalo


[link]


B vagy B+ de leagalbb C kategoriaban levo tap tipust valasz


kb. 15-20ezertol indulnak normalis tapok


Xy4

2020. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!