Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi idő MediaMarkt-ból a...

Mennyi idő MediaMarkt-ból a szállítás?

Figyelt kérdés
Azt írják 10-14 nap. Azon belül is megjöhet a termék? Mennyi esély van rá hogy a megrendelés után megjön kb 4 nap múlva?

2020. máj. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kicsi. Én pont március közepén rendeltem egy hűtőt. Akkor meg hivatalosan max 5 munkanap volt a kiszállítási határidő. Rá pár napra kihirdették a veszélyhelyzetet. Az 5 munkanapból 7 munkanap lett, mire kihozták a hűtőt. Pedig direkt olyan típust rendeltem, ami a honlapjuk szerint volt raktáron.
2020. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valszeg azért ennyi, mert nincs nekik raktáron és ennyi idő eszeretni. sokkal korábban biztosan nem fog megjönni.
2020. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Április 10-én (nagypéntek) rendelt telefonomat április 14-én (húsvéthétfő utáni kedd) adták fel, 16-án kiszállította a posta.
2020. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van raktáron de akkor gondolom a vírushelyzet miatt ennyi idő.
2020. máj. 3. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam mert tényleg nincs raktáron. Még mindig nem jött meg, 1 hete rendeltem meg. Egyébként azt írják hogy 10-14 napon belül "rendelkezésre áll". Ez mit jelent? 10 -14 napon belul lesz raktáron vagy ebbe beletartozik a szállítás is??
2020. máj. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!