Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mediamarkt.hu-ból rendelve...

Mediamarkt.hu-ból rendelve milyen költségek vannak a fizetést illetően? Utánvétnek van plusz költsége?

Figyelt kérdés
Az utánvétnek, futárnál fizetésnek van plusz költsége, ha a szállítás az érték miatt amúgy ingyenes?

2015. okt. 24. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A postaköltségen kívül hivatalosan mást nem kell fizetni. Tehát az utánvét ára be van építve. De azért illik borravalót adni a postásnak.
2015. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, borravalót...
2015. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg így van, kösz!
2015. okt. 25. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy így lepontoztál minket.
2015. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mennyire is? Ennyire? [link]

De most megkapjátok, ami jár.

2015. okt. 25. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez kedves tőled. Jó szándékúan válaszoltam, mert már rendeltem a mediamarkt.hu oldalról és tapasztalatból mondtam.
2015. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen nagy paraszt vagy, semmi gond, láttunk már ilyen gyökereket.
2015. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg annyi eszed már nem volt, hogy ezt megtaláld: [link]
2015. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Citromost: Na és ezen belül hol van pontosan, hogy fizetni milyen módon lehet és az mennyi többletet jelent? Az, hogy ingyen kiszállítják még nem azt jelenti, hogy ha pl. utánvéttel kéred, akkor nem számolnak fel kezelési költséget.

A szállítás és a fizetés két különböző dolog, a fizetés módjától függ sok esetben a többletköltség, hiszen a pénzt amíg visszajuttatja a posta vagy a futár a cégnek, az költséget jelent.


Amúgy meg először egyikőtöket sem pontoztam, ha nem láttad volna, de a számodra megy a negatív a hangnemed után.

2015. okt. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!