Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van értelme egy okosórának?

Van értelme egy okosórának?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Honor band 5-öt,de nem tudom, mennyi értelme van. Amúgy is szeretnék egy új karórát, és akkor már miért ne legyen okosóra? A legtöbb karóra amúgy is 10000 ft körül van, és ez a honor is. Akit eddig megkérdeztem, azt mondták nincs értelme, és ők teljesen ész érveket hoztak fel. Szóval most teljesen tanácstalan vagyok.

2020. máj. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ.Ha sokat sportolsz és aktívitást is szeretnél mérni megérheti.Viszont ha nem nem fogja megérni,mert az üzenetet meg sem tudod nézni,csak látszik hogy kaptál üzenetet,és a hívást sem tudod felvenni vagy leteni az óráról.Ezeket okoskarpereceknek/Aktívitásmérőnek hívjuk.Ha ezek neked nem kellenek nem biztos hogy megérheti.Ez neked jobban megérheti: [link]
2020. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen Honor band 5-ös okoskarperecnek én sem látom értelmét egy átlagos használatban. Egy okosórának már több értelme lehet, de ott is csak pár dolgot használ az ember ha nem sportol, vagy csak kirándul. Nekem egy Huawei watch GT-m van, de 99%-ban csak az üzenetek jelzésére ,olvasására használom. Meg néha elmegyek bicajozni akkor ennek monitorozására.
2020. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 4. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!