Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A smok stick prince 80 watton...

A smok stick prince 80 watton 3000mha-s aksival normál használat mellett meddig bírja? Egy napot kibír?

Figyelt kérdés
Szóval mennyi ideig bírja ha így szivogatom egész nap?

2020. máj. 7. 23:47
 1/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha a névleges feszültség 3,7 V (azaz nem soros cellás technika), akkor:

3,7 V x 3 Ah = 11,1 Wh elméleti energiamennyiség tárolható.

11,1 Wh / 80 W = 0,14 óra = 8 perc önfeledt pöfékelés (már akinek, nekem nem).

Egyáltalán valós a 3 Ah?

Valós a 80 W?

2020. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egyfolytában, csak így szivogatom
2020. máj. 8. 00:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt írják 6-7 órát bír
2020. máj. 8. 00:07
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Nem tudom, ahogy utaltam rá, nem művelem a műfajt, ez csak a számok törvénye.
2020. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a 80W felejtős 1 akkuról, vagy az a nagyon max, de ahhoz a lehető legnagyobb áramtűrésű akku kell.

1 akkus moddal 60W alá általában nem éri menni, tekintve hogy nagyon melegedni fog, illetve nagyon kevés lesz az üzemidő.

2020. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább egy v9 max-ot veszek az 4000mah és 60w
2020. máj. 8. 00:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel olyan MOD-ot, amiben cserélhető az akku? Egyel kevesebb gond (ha tönkre megy), és sokkal praktikusabb, tekintve hogy 2 mozdulat kicserélni az akkut.


Másrészt pedig a Smok termékei nem épp a minőségről híres, tapasztaltabb/"elitebb" vaperek kifejezetten megkövezik, mert tömeggyártmány, elektronika is általában silány.

2020. máj. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én is Smok Mag kit-tel kezdtem (TFV12 Prince tank) kb 2 éve, azóta már sok mindent tanultam, és ugyan nem volt sok gondom vele, csak annyi hogy 2 akkus monstrum, nem volt épp a legpraktikusabb.

Bár az anyaghasználat sem volt tökéletes, mert viszonylag rövid idő alatt azért elkezdett kopni.

Már egy jó ideje egy szimpla Ehpro 101 Pro-t használok egy felújítható Intake RTA-val, és amiket tekerek bele azokra küldök 30-35W-ot max és jobb az ízvisszaadása, mint a TFV12 Prince tanknak, és gőz is bőven van.

2020. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg egy vaporesso polart akartam venni, de azzal túl sok a macera, pl hetente vatta csere stb
2020. máj. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!