Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát vegyek, ha...

Milyen okosórát vegyek, ha ezek a funkciók kellenének pluszba?

Figyelt kérdés
Okosórát vennék a napokban, hetekben. De nem tudom melyik tudja ezt. Szeretnem hogy a bluetoothos hetszetemen mikor hallgatom a zenét ne keljen elővennem a telóm zeneváltásnál, hanem a karórán is lehetsen váltani zenét. Meg hogy üzenetet tudjak írni a karórán keresztűl. Akár mehanikusan akár belebeszélősen. Meg esetleg a telefonálás is lehet még plusz opció, de az nem olyan fontos. Milyen okosórák képesek még erre a plusz funkciókra?

2020. máj. 18. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én samsung okosórám tudja ezeket. Nézd meg őket. Headsettel is remekül működik.
2020. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár fontos kérdés: Mennyit szeretnél rákölteni? Milyen telefont használsz? Mennyire ragaszkodsz egy adott márkához?
2020. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A zenevezérlés elég alap, bár zenét váltani a headset gombjaival is tudsz, ahhoz nem kell óra.

Az üzenetre való válaszolás már problémásabb, mert azt csak a drága órák tudják, ha meg Knight Riderezni akarsz, akkor pláne drága lesz az óra.

2020. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van. Minden igaz rá, amit leírtál, és már az ára is jól lement ahhoz képest, amikor még én vettem. Szerintem nagyon megéri. Persze a legideálisabb, ha Samsung Galaxy telefonod van, és Samsung Headseted, mert akkor működnek a legjobban együtt.

2020. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apple watch 3 egész olcsó most, az tudja ezeket.

ha iPhoneonod van.

2020. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Ezen az órán ugyan nem fog üzenetre válaszolni, de még elolvasni sem. Nem is értem, mi értelme van az olyan okosórának, amin mutatók vannak, nem kijelző...
2020. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahm, Utolsó... ha csöndben maradtál volna, okosabb maradhattál volna.


Ez egy digitális kijelző, azt teszel rá, amit akarsz. Ha hívás van, az jelenik meg rajta, ha írni akarsz, akkor pedig billentyűzet.

Ha analóg óra hátteret akarsz, akkor ezerféléből választhatsz, de ha mást akarsz, pl. digitális órát, akkor lehet azt. Kirakhatod az időjárást, az árfolyamokat, vagy akár szaladgáló fehéregereket.

Mutatja a zenét, és gyönyörű színes képeket is lehet rajta nézegetni. Az enyémen tájképek váltakoznak tízpercenként.


Bocsi, de irtó nagy butaságot írtál. Ez fájt. :D

2020. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huaweiem van. Tehat ha Samsung okosorat veszek akkor azt nem tudom annyira kihasznalni mint ha Samsung telefonom lenne?
2020. máj. 21. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:

De kitudod használni egy app segítségével. Nekem galaxy watch active om van megvagyok vele elégedve. Üzemidő 1nap rendes használat mellet.(sport, üzenetek olvasása, válaszolás rájuk, zene irányítás)

Annyi, hogy telefonálni nem tudsz vele, hívást indítani igen, telefont felvenni.

2020. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!