Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért írja ki a laptop hogy...

Miért írja ki a laptop hogy hibás a pendrive?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy pendriveot. Ráraktam pár sorozatot filmet, és észrevettem hogy amikor csatlakoztatom a laptopba kiírja hogy hibát észlel. Leszedtem róla mindent, és így hogy semmi sincs rajta is kiírja hogy hibát észlel. Mi lehet a baj

2020. jún. 18. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Formázd le, hátha akkor nem írja ki.
2020. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Máshol működik a pendrive? Csak azon az egy laptopon nem?
2020. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért írja ki a laptop hogy hibás a pendrive?"

Mert hibát észlelt.

Amikor visszavitted a vásárlás helyére a blokkal együtt, mit mondtak rá, miért nem cserélik ki?

2020. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Rendeltem. Megoldódott, valószínűleg az lehetett a baj hogy mivel telefonba is csatlakoztattam így ment rá egy android mappa ami gondolom nem tetszett a laptopnak. De szerencsére már jó ;)
2020. jún. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!