Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a laptopomat, és...

Bekapcsolom a laptopomat, és egyszer kiírta, hogy felkészülés az automatikus javításra, majd fekete lesz a képernyő, hosszan nyomtam a gombot kikapcsolt, amikor vissza kapcsoltam ugyan ez történt , mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk türelmetlen voltál..

Hamarabb nyomtad a gombot, mint hogy felkészült.

2020. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy türelmetlen voltam, majdnem 1 órán keresztül vártam rá 😅
2020. jún. 29. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor a bekapcsoláskor, de rögtön, ahogy lehetséges lépj be a BIOSba és nézz körül, hardverelemek meg vannak-e?

Ilyenkor vele szoktam nyomni egy USB-s LIVE LINUX rendszert, akkor már látok valamit.

Hogy jó-e valamire, az más kérdés.

Tudod indítani a a WINt csökkentett módban?

2020. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugye bekapcsoltam, legelőször még kiírta azt a javítást, vártam majdnem egy órát de végig csak fekete maradt a képernyő, gondoltam ki kapcsolom, majd újra be, és akkor meg már csak fekete volt a képernyő
2020. jún. 29. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

"lépj be a BIOSba"

Ezt szerinted kinek írtam?

2020. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha nem reagál akkor hogy?!?!?
2020. jún. 29. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod milyen gombkombinációt mikor kell nyomni?

És nem jön be semmi?

2020. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de semmi ugyan úgy fekete maradt a képernyő
2020. jún. 29. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Vedd ki a hdd-ssd-t s lépj úgy be a biosba, nézz körül.

Lehet a hdd-ssd múlt ki, de ha win10, az is maga a halott rendszer frissítéseivel...


Amúgy, lehet bármi más, amire nem is gondolnál, mint memória befosás, akku játék...

Próbáld akkuról indítani, akku nélkül hálózatról, aztán memóriák vagy hdd nélkül...mi lesz..., ha sehogyan sem jutsz a biosba, alaplap bibi bizonyára.

2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!