Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Működőképes elektromos szúnyog...

Működőképes elektromos szúnyogriasztót ki tud?

Figyelt kérdés
Ha egy terméket nem ismer az ember érdeklik vélemények... Egy áruházban láttam egyet 1500 forintért, Garden of eden névvel, ami az arukereso. hu n talalható vélemények alapján hatástalan, ami azért zavaró mert ismert és népszerű online és normal aruházakban is arulják. Na de tovább próbáltam keresni, ha elvben ez nem jó ( de ha valakinek van jó tapasztalata vele írja le ) Waldbeck Mosquito Ex 4000 se működik jóval drágábban állítólag ( vagy a viszonylag kevés kommentelő majdnem mind troll lenne? Azonos márkájú Waldbeck Mosquito Ex 9500 nál pedig csak egy véleményt talaltam és azt már eléggé drágának is tartom. Jó lenne egy működőképest találni elfogadható áron, ha valakinek van ehhez jó tippje jó lenne ha leírná.
2020. júl. 2. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a vape 1500Ft-os lapkás kis szarját használom és tökéletesen működik.
2020. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is jó a vape szúnyogra,de a légyre való lapkák régen irtották a legyeket most meg vígan döngicsélnek rajta...
2020. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!