Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rover 75 rádió kód! Most...

Rubi1976 kérdése:

Rover 75 rádió kód! Most vettem az autót, sajnos az eredeti tulaj elhunyt, így nem tudom a rádió négyjegyű kódját!? Please help!

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az autó irataival a márkaszerviznél jelentkezz.

Magyarul is tudnak.

2020. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az autó 2004-es. A CD-s rádio serial száma: MGRWMP39000282. A márkakereskedés nem opció, mert egy BMW márkaszerviz csak azért hogy ránéznek kérnének annyit mint egy új fejegység.
2020. júl. 12. 07:30
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Dolgozz meg érte:

[link]

Egyébként nem hiszem, hogy a kérdező csibész lenne, mert azok már megoldották volna.

2020. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok a fizetős oldalakat magam is megtaláltam. De előbb veszek egy új rádiót minthogy fizessek 24 fontot ezért a régiért, ami lehet hogy nem is működik rendesen. Az autó beázott és úgy állt 3 évig, így elég sok alkatrész tönkrement. A nagy részét már cseréltem, de gondoltam van valaki akinek ugyanilyen autója van és tud nekem segíteni.
2020. júl. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!