Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Befolyásolhatja a mobil...

Befolyásolhatja a mobil telefon működését a frissen elhunyt családtag?

Figyelt kérdés

Mobiltelefonom egy NOKIA 6233-as.Éveken keresztül, és azóta is hibátlanul működik, nagyon szeretem.

Miután Édesanyám meghalt, legalább tíz napig nem bírtam vele.Állandóan kikapcsolt saját magától bárki hívott nem vettem észre, újra és újra időnként be kellett kapcsolni.

Nem hiszek semmi túlvilági dologban, de kb.10 nap után már azt mormoltam magamban hogy miért csinálod ezt, nekem nagyon fáj hogy eltávoztál, de kérlek hagyd ezt abba.

Ezután a telefonnal semmi gond nem volt és azóta is rendben működik.

(az akkumulátor hibát és a töltés elmulasztását kizárhatjuk).



2015. aug. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem.
2015. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Csak annyit szeretnék erre válaszolni, hogy ha emberek furcsaságokat tapasztalnak közvetlenül egy közeli hozzátartozójuk halála után, nagyon gyakori eleme a telefon.
2015. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ezt inkább a gyogyós rovatba tedd át.(ezotéria)
2015. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Menj inkább a fogyi kategóriába (ezotéria)
2015. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
ja. szoktak ilyenek lenni.
2015. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
esetleg az elmeroggyant kategóriába (ezotéria)
2015. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!