Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megeri replika orat venni,...

Megeri replika orat venni, milyen kovetkezmenyei lehetnek? vizallosag nem fontos, nem megyek uszni benne.

Figyelt kérdés

Hozza azt vagy kozel azt a minoseget?

neztem egy orat ami 3000 dollar mig a replika csak 150 dollar


eredeti:


[link]


replika


[link]


2020. júl. 14. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem éri meg. Még is honnan állapítod meg egy ilyen gagyi utánzatról hogy tényleg normális minőségű vagy utolsó fos gagyi. Meg a hamis óra amúgy is nagyon tré.
2020. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Ennyire nem lehetsz buta.
2020. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi következménye nincs, és nagy valószínűség szerint senki sem fogja kiszúrni, hogy replika órád van, bár ez a minőségétől függ. Nyilván egy olyan ember kifogja, aki ért a karórákhoz, de egy átlag ember (ha jó minőségű) akkor biztos nem fogja.
2020. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

@13:12


Azért én nem hiszem hogy egy szedett vedett tömegközlekedésen vagy suzuki swiftel járó suttyón bárki komolyan fenné a "Patek Philippe" órát.

2020. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed azt, hogy a kérdező egy "suttyó"? Mellesleg, nem tudom Te hogy vagy vele, de én tömegközlekedési eszközön azt nézem utoljára, hogy kin milyen karóra van.
2020. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Onnan hogy nem suttyó ember eleve fel sem tesz ilyen kérdést.
2020. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sracok, en csak nem akarok ra kolteni 3ezer dollart ha kulsore ugyanaz es pontos, nem all meg, nem karcolodik szarra, nem kopik le a festek,nem esnek le a szamok akkor mar megbaratkozom vele. Nem a marka erdekel, egyszeruen ez tetszik. Es nincs Swiftem, Focus-om van :)
2020. júl. 14. 13:24
 8/15 A kérdező kommentje:
A suttyózósat csak piros x el tudom jutalmazni, a tobbieknek ment a zold pipa. Koszonom
2020. júl. 14. 13:26
 9/15 anonim ***** válasza:

@3 és 5@ válaszoló vagyok: Nyugodtan vedd meg, 3 ezer dollár tényleg eléggé irreális ár egy olyan eszközért, ami csak az időt mutatja. Erre akár egy 5$-os kínai karóra is tökéletes lenne.


Egyébként, hamár karórát akarsz venni, nem gondolkoztál el egy olcsóbb okosórán? Azon lényegesen több mindent lehetne csinálni (híváskezelés, értesítések, stb.)

2020. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

szerintem full égés replikában járni

inkább nincs óra a kezemen minthogy replikában járjak

Gyűjteni kell ha nincs rá pénz és majd ha meglesz az összeg akkor megvenni az eredetit

2020. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!