Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy Longines hamisítvány óra...

Egy Longines hamisítvány óra (25. 000 forint) milyen az automata szerkezet?

Figyelt kérdés
Az óra elég szép, csak nem tudom, hogy egy ilyen automata szerkezet meddig bírja. A kvarc modellekbe tudom, hogy akár évekig is de egy nem eredeti, nem is olyan drága hamisítványba meddig megy? Egy évet kibír?

2017. szept. 25. 21:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Külsőre tényleg nem különbözik az eredetitől, nem gagyi de az automata belső kicsit elbizonytalanító. Azt írja a hirdető, hogy jó minőségű Myota Citizen és, hogy kiváló minőségű replika.
2017. szept. 25. 21:43
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Csak tippelek, onnan veszik szerintem Kínából, ahol pár éve már a Seiko órák mechanikáját gyártják. Mert már sajnos az sem made in Japan.
2017. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!