Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosóra/karkötő 7000 Ft...

Okosóra/karkötő 7000 Ft alatt, ami iphone-nal kompatibilis?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon kevés pénz, és nem is kell egy nagytudású okosóra nekem, igazából az egyetlen igazán fontos funkció nekem az lenne, hogy számolja az elégetett kalóriát, meg a lépéseket, erre a célra venném. De ha már veszek, ha van, ami többet tud, az még jobb. Emagon láttam pár olcsót, ami elvielg összeköthető telefonnal, de amit néztem az iphone-nal nem működik. Tud valaki javasolni olyan okosórát, ami iphone-nal is jó és olcsó? Vagy ha nincs, akkor csak olyan okosórát/karkötőt, ami olcsó és megbízhatóan számol lépést, kalóriát?
2020. júl. 23. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone olyan mocskos árazást használ, hogy ennyiből egy töltőkábelt nem kapsz...
2020. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nincs, akkor olyan is jó, aminek nincs köze a telefonhoz, csak sima aktivitásmérő, szóval a lényeg az, hogy az elégetett kalóriát számolja meg a lépést. Erre tud valaki ajánlani egy órát/karkötőt?
2020. júl. 23. 09:43
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

#1 Mert a Samu meg a Sony 500 ezres készüléke meg a Huawei idei 1milliós az nem mocskos, igaz?


Liverális létedre már nem tudod, hogy beszélj, igaz?

2020. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elvileg csak Apple watch kompatibilis Iphonenal...


Fitbitet próbáld vagy a Huawei félét, bár utóbbi elég érdekesen mér...

2020. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Xiaomi Miband
2020. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Honor band 5 igaz nem 7 ezer, hanem 10 ezer.. de megeri
2020. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi Band 4

10000 Ft. Nagyon megéri, csak ajánlani tudom.

Alvásmérő, pulzusmérő óra. Lépésszámláló van rajta. Nézi az elégetett kalóriát. És még sok mást is csinál

2020. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi band 3 vagy 4. Nem tudom most milyen árban vannak, egyébként amikor használtam, akkor a Xiaomi telefon állandóan eldobta a kapcsolatot vele, az iPhone-nal viszont semmi fennakadás nem volt.
2020. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vélemény ezekről?

[link]


[link]


[link]



vagy mivel sokan ajánljátok, gondolkozom ezen:

[link]

de vajon mennyivel, miben jobb, mint az előzők?

2020. júl. 23. 10:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az első háromról nem tudok véleményt mondani, de a Xiaomi nagyon jó. Sokáig bírja (3-4 nap) egy töltéssel. Cserélhető szíjat is tudsz venni hozzá
2020. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!