Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okosóra/karkötő kompati...

Melyik okosóra/karkötő kompatibilis Huawei P20 lite telefonnal?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a FitBit órái nem kompatibilisek a huawei lite szériával, viszont találtam két aktivitásmérőt, az egyik xiaomi, a másik pedig huawei, viszont a xiaominál 5.0 a bluetooth így nem tudom, hogy kompatibilis lehet e a telómmal.


[link]


[link]



2020. ápr. 16. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"xiaominál 5.0 a bluetooth így nem tudom, hogy kompatibilis lehet e a telómmal."

Működni fog vele, az eltérő bt verziók kompatibilisek egymással. Ez olyan, mintha egy USB 2.0 portba dugnál egy USB 3.0 pendriveot, a pendrive alkalmazkodik a porthoz. :)


"Olvastam, hogy a FitBit órái nem kompatibilisek a huawei lite szériával"

Ilyet hol olvastál? Tudtommal minden BT okoseszköz működik minden telefonnal.

2020. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, amit kifelejtettem: érdemes a telefon márkájával megegyező okosórát venni, mert úgy tudod használni (a te esetedben) a Huawei Health-ot is. (Az is igaz, hogy van más egészség app)
2020. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hi, @AlejandraFitbit, as you may be aware, Fitbits are not compatible with Huawei Lite phones, so not only will it not work 100%, it will not work.



Fitbit has issued this statement:



"WHAT SHOULD I KNOW ABOUT USING MY FITBIT DEVICE WITH A HUAWEI PHONE?


Due to Bluetooth issues that prevent Huawei Lite models, including P8 and P9 Lite, from syncing with some devices, like Fitbit devices, our products are not compatible with these mobile phones."



You can find that information here. So I don't think following the instructions you have shared will do any good.



Itt most amit linkelt a csaj oldalt, megnéztem és a p20 lite széria nincs benne elvileg a kritériumban, de már nem vagyok benne biztos. Sajnos kipróbálni pedig nem tudom.


[link]

2020. ápr. 16. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni, milyen funkciókat tud a fitbit a p20 lite-val.

Összehasonlításképp megnéztem milyen funkciókat tud az én p20 pro-mmal, és csak néhánnyal tud többet.

2020. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2020. ápr. 16. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. ;)
2020. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!