Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosóra/karkötő 7000 Ft...

Okosóra/karkötő 7000 Ft alatt, ami iphone-nal kompatibilis?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon kevés pénz, és nem is kell egy nagytudású okosóra nekem, igazából az egyetlen igazán fontos funkció nekem az lenne, hogy számolja az elégetett kalóriát, meg a lépéseket, erre a célra venném. De ha már veszek, ha van, ami többet tud, az még jobb. Emagon láttam pár olcsót, ami elvielg összeköthető telefonnal, de amit néztem az iphone-nal nem működik. Tud valaki javasolni olyan okosórát, ami iphone-nal is jó és olcsó? Vagy ha nincs, akkor csak olyan okosórát/karkötőt, ami olcsó és megbízhatóan számol lépést, kalóriát?
2020. júl. 23. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elso 3 nevtelen hulladek.. Iphonnal meg foleg
2020. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azért választanám a Xiaomit, mert sok ember használja problémamentesen és évekig működőképesek, pl. még egy folyamatosan használt 2-es is simán jó, az aksi sem szarik be. A többiről pedig nem tudni semmit, azok rizikósak.
2020. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Xiaomi mellett plusz 1 :D nekem is van, kb fél éve - igaz nem iphoneval használom, de elméletileg kompatibilis vele.
2020. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!