Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Robot fűnyíróval ki hogy van...

Finta lászló kérdése:

Robot fűnyíróval ki hogy van megelégedve ?

Figyelt kérdés
Szomszédom vett egyet szombat délután nem elég de vasárnap már 8 órakor újból bekapcsolja a monoton hangtól már az ember esze is kikészül ???

#idegesítő #robotfűnyíró #szombat vasárnap
2020. júl. 26. 09:44
 1/5 anonim válasza:
Nem vágja le mindenhol,szakaszokban ott-ott hagy pár szál gazt. Időben is több mintha te vágnád le gagyományos fűnyíróval.
2020. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Időben lehet, hogy több, de az idő lényegtelen hiszen a robot csinálja.

Azért vágja minden nap mert ez így működik. A robot minden nap vág pár millimétert, amit így nem kell gyűjteni, tragyazza a füvet vele.

2020. nov. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van, három szezon ment le vele. Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. Alapjában ezek úgy működnek, hogy minden nap nyírnak egy kicsit, az enyém pl. napi kb. két órát, és ezzel nagy átlagban lefedi az egész területet, hogy mindenhol egyforma, nyírt fű legyen. Nem túl hangos, de ha mégis zavaró, érdemes olyan időszakra beállítani, amikor senki sem hallja. Ezt nem kell felügyelni, mehet akár hajnai háromkor is.
2021. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gondolkozom én is, hogy veszek egyet. Mekkora az esély, hogy egyszer csak lába kel? Bár a telkem körül kerítés van, de beugrani éjszaka nem nagy dolog. Tapasztalatok?


Igen, minden nap, vagy két három naponként elindul a gép, így a levágott fű egyben trágyázza a talajt.

2022. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki nekem telepítette, erősen hangsúlyozta, hogy Magyarországon nem tudnak robot-lopásról. Elméletileg "nem érdemes" ellopni, mert PIN kód védi. Ettől még elvihetik alkatrésznek... Mit lehet tudni? Az enyém még megvan, pedig az előző válaszom óta eltelt újabb két év...
2023. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!