Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát ajánlanátok?

Milyen okosórát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Edzéshez és a mindennapokban használnám igazából, a dizájnja legyen letisztult és maximum 40e Ft legyen. A Samsungok nagyon tetszenek, de ennyi pénzt nem adnék ki érte. Linkelek egyet, amit néztem, hasonló kialakítású dolgot szeretnék. Akinek van tapasztalata, hogy mire érdemes figyelni a választásnál, milyen funkciókat érdemes figyelembe venni, azt megköszönöm, ha leírja. Most egy Samsung Galaxy S8-am van egyébként, de lassan le fogom cserni, mert szegény kár kissé viharvert. A különböző márkák okosórái kompatibilisek más márkájú telefonnal?


[link]



2020. aug. 20. 08:50
 1/8 Zzzoli ***** válasza:

Az sem rossz amit néztél, vagy:

[link]

2020. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy Active 2 órám van. Tökéletes
2020. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

en fitness watch-ot vettem, nagyon olcson, edzeshez tokeletes. am samsung galaxy j6om van, az ora huawei, de igy is ossze lehet kapcsolni a kettot.


[link]


nkm ilyen van, sajnos most csak roman oldalt tudtam linkelni, magyarul nm talaltam, de az ora ara 8500-9000 ft volt



[link]



ez az ora meg jobb, tobb mindent tud es olcsobb is, kb 4000-5000 ft.



megegyszer bocsi h csak roman oldalakat linkeltem, csak romaniaban lakok es nm talaltam azokat az orakat magyar oldalon

2020. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Semmilyet! De komolyan! A telefonnál még oké, hogy okostelefon, azt én is szeretem, de a karóránál maradjon már meg az az egyetlen funkció, hogy csak az időt nézzük rajta.
2022. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zzzoli ***** válasza:

#4

2020 augusztusi a téma :-)

2022. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És akkor mi van? Most találtam rá a kérdésre. Jobb később, mint soha.
2022. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zzzoli ***** válasza:

#6

Nincs semmi :-)

2022. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül én is active 2-t vettem, nem bántam meg, hű társam a mindennapokban :D
2022. ápr. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!