Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a fejegység baja?

Mi lehet a fejegység baja?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes jelenségbe futottam, hogy adott egy autós fejegység ami a rádióval vagy sd kártyával mindegyik hangszórót működteti, de amikor auxra kerül a sor akkor már csak az egyik hangszóró szól.

Mi lehet a baja? Lehet kezdeni vele valamit?

Minimum 5 éves a cucc, így lehet, hogy csak elfáradt valami. Arra gondoltam, hogy az aux csatlakozó részével lehet baj. Eléglehet egy tisztítás vagy komolyabb beavatkozás kell? Egyátalán érdemes lehet szétszedni ezzel a tünettel?


2020. szept. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy a bemenet hibája, vagy a csatlakozásé vagy a kábelé.


Kábelcsere jó lett?

Igen, kész.

Nem.

Csatlakozó csere, jó lett?

Igen, kész.

Nem.

Szerviz árajámlat kérés.

Sok? Akkor nem éri meg sz@rakodni vele.

Belefér a keretbe? Javítás.

2020. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, akkor most elmegyek aludni... :D

Nem tudom miért, de a kábelre nem is gondoltam.

Most már működik, köszi a tippet.

2020. szept. 24. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Na most auxon miről nyomod neki a culát telefonról?


Elképzelhető, hogy a telefon vagy mp3 lejátszó nem képes 1-2 csatornánál többe kódolni így függetlenül hogy neked az autóba milyen hangrendszer van, a rádió a beérkező mono hangot egy hangszórón nyomja.


Persze a kábel is lehet megtörve vagy a csatlakozó lehet hibás, de én inkább a hang kódolására tippelnék.

2020. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!