Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan oldható meg a stabilabb...

Hogyan oldható meg a stabilabb otthoni mobilinternet?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan helyen lakok, ahol nem oldható meg a vezetékes internet. Tuladonképpen az egyetlen dolog, amit el szeretnék látni vele az asztali pc-m. A gépemben található egy Wi-Fi 5 (802.11ac)-t is támogató wifi kártya, aminek a telefonoról osztom meg a mobilnetem. Ez a jelenlegi felállás nem túl stabil, állandóan ledob. Nagyon nem vagyok otthon az internetes eszközök világában, létezik olyan routerszerűség amibe beletennék egy második sim kártyát, és ami onnan kábellel továbbítaná a netet a gépig? És ez stabilabb lenne? nem tudom eldönteni, hogy a telefon és a gép közötti wifis kapcsolat is ront-e a minőségen.

2020. okt. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez valamennyivel erősebb, mint a mobiltelefonos megoldás, de nincs garancia, hogy jó lesz.

Annak nézz utána, hogy nincs-e mikrohullámú internet a térségben. Városok határán szokott lenni, nálunk pl. elég messze elérhető a várostól, egy ismerősömnek az van a tanyán és egész gyors nála (gyorsabb, mint a mobilinternet meg olcsóbb is és korlátlan).

2020. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a wifi hotspot.
2020. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!