Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire lehet elhinni erről,...

Mennyire lehet elhinni erről, hogy túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 19. 00:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A meleg nem marad benne, csak éppen nézd meg az arányokat, egy ilyen kicsi hősugárzóval nem lehet felfűteni egy nagyobb szobát. Az 1 m²-es WC-t azt igen, persze az is fontos.


„és a további üzemeltetés során sem növekedett tovább a hőmérséklet

:D”


Ezen mit mosolyogsz, nem növekedett a hőmérséklet, egy idő után beáll a hőmérsékleti egyensúly, vagy talán azt gondolod, hogy a hősugárzóval a végtelenségig növekszik a hőmérséklet?

2020. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1 m²-es helyiséget kellene felfűteni. Akkor arra jó nem?

Viszont én használtam hősugárzót az áramingadozást okozott a lakásban.

Ettől is erre számítsak?

2020. okt. 19. 18:55
 13/15 anonim ***** válasza:
1m²-re talán elég lesz. Egy nagyobb teljesítményű hősugárzó, például 2000 W-os, okozhat akkora feszültségesést, melynek hatására a hagyományos izzólámpák fénye kicsit csökken. A 600 W-tól kevésbé valószínű ilyesmi, lehet, hogy az már alig észrevehető.
2020. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az a velemenyem, hogy helyi melegitesre teljesen jo egy ilyen 500-600 wattos keszulek. Felesleges tobb kilowattal melegiteni az egesz szobat, amikor legtobbbszor eleg 1-2 negyzetmeteren, labmelegites jellegel melegiteni. Ha veletlenul feleslegesen bekapcsolva marad nem pazarol olyan sok aramot, es a gyenge elosztokat, vezetekeket, konnektorokat sem terheli tul nagy arammal.
2020. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz tőle áramingadozás? Mert ettől parázok
2020. okt. 20. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!